Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jól látom, hogy Funktasztikus...

Kokakólalájt kérdése:

Jól látom, hogy Funktasztikus kezd egyre jobban Mr Busta szintjére süllyedni?

Figyelt kérdés
Meghallgattam az Ízig-vérig című számát, és elszomorított az a tömény fröcsögés amit kaptam. Bustánál persze még mindig sokkal jobb, és kulturáltabb de akkor is inkább az ő módszere ez a provokatív beefdalgyártás. Évekkel ezelőtti vélt vagy valós sérelmei miatt csinálja még mindig. Szerintem elég gáz, hogy ilyen gyerekes sárdobálásra pazarolja a tehetségét.

2018. márc. 4. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon durván elvagy tévedve. Busta savaz mindenkit, akik munkakapcsolatba kerültek vele, és rájöttek, tapasztalták, mekkora egy tehetségtelen senkiházi rossz sutyerák a Kordik.

Funk a magyar rap gyöngyszeme, aki arra használja a tehetségét, hogy a sok hozzádhasonlónak felhívja a figyelmét arra, mennyire kezd el"utcalányosodni" a magyar rap kultúra.

2018. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem tök jó megosztó dologba pörkölt bele, számomra ez pozitívum. Aktuális, és talán még egy ideig az is lesz.


Mindazonáltal még mindig inkább a bankos-féle csodaelőadókkal szimpaatizálok a hazai rap színtéren.

2018. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta gyerekes az ha valaki kimondja amit kell, amit gondol? Funk tökösen kimondja nem csak utalgat emberekre ahogy sokan teszik. Ha nem tetszik neki valami akkor kimondja. Remélem marad ez a vonalom minden értelemben, politika stb.
2018. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"bankos-féle csodaelőadók"

Mostmár kidobhatná Bankos bácsi a régóta ígért Pesti Mesét.

2018. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és Funk is a Boldogság utca című lemezt, na az lesz nagyon kemény cucc.
2018. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg max felnőni tudna hozzá. :)
2018. máj. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy a tömény fröcsögések ellen emelt szót, és igaza is van. Funk a legjobb magyar rapperek közé tartozik.
nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*tömény fröcsögések és sárdobálások ellen
nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!