Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki meg tudja mondani,...

Valaki meg tudja mondani, hogy mi lett Logiccal meg a feleségével? Csak annyit láttam, hogy összevesztek, de semmi mást, meg pontosan mi ez a Joyner Lucas-os dolog? Erről csak mémet láttam

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, hogy még kell-e a válasz, de attól még írok. Azt mem tudom, hogy mi történt Logic és a felesége között, de Logic és Joyner Lucas esetét ismerem. Az egész ott kezdődött, hogy 2016-ban Logic és Joyner rajta volt Tech N9ne "Sriracha" című számán. Először csak Tech-nek és Logic-nak kellett volna rajta lennie, de Joyner-nak megtetszett az alap, és mivel elég jóban van Tech-el, ezért rajta lehetett ő is. Tech és Joyner megírták a verzéiket és elküldték Logic-nak, hogy írja meg ő is az övét. Logic-nak több hónapna telt mire elküldte az ő verzét, de elég rögtönzötten, összecsapottan hangzott, de attól még rátették a számra. Joyner akkor akadt ki, amikor 2017-ben kiadta a "508-507-2209" című albumát és nemsokkal később Logic kiadott egy számot "1-800-273-8255" címmel. Joyner azt állította, hogy az ő ötlete volt, hogy egy telefonszám legyen a cím, és Logic lemásolta. Aztán ezt megemlíti a "Mask Off" remixében:

"And don't you compare me to Logic

Go listen to Sriracha

Yeah, that's Amanda to Ronda

And that's a Benz to a Honda"

Ez alatt azt érti, hogy ne hasonlítsuk Logic-hoz, és erre egy példa a "Sriracha" című szám, amiben Joyner sokkal jobb, mint Logic, olyan, mint ha egy Mercedest hasonlítanánk egy Hondához.

Aztán Logic valamivel visszavágott a "Bobby Tarantino II" albumán, de azt még nem hallottam.

Sriracha: [link]

Mask Off Remix: [link]

2018. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,igazából ez is érdekelt :)
2018. júl. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!