Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik együttes/zene a "kemény...

Melyik együttes/zene a "keményebb"? (Arch Enemy, Slipknot).

Figyelt kérdés

Én nem tudom eldönteni.Nem kellenek azok a válaszok,hogy más műfaj mert igenis van róla tudomásom.


Erről a kettő zenéről lenne szó :


Arch Enemy - Nemesis : [link]


Slipknot - People=Shit : [link]


Nem csak szövegre értem ezt a durvaságot,hanem HANGZÁSRA.

Mert nem mindenki tud angolul :/

(Szerintem az Arch Enemy,hangzásra.)



2018. márc. 15. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Slipknot - People = shit
2018. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem tökmindegy? Az a lényeg melyik jobb. Annyira gáz, hogy egyesek a keménységet, mint mércét használják...hiába kemény valami, ha mondjuk sz*r. Lehet egy kemény szám jó, de nem attól lesz jó, hogy kemény. Érted.

Szerintem a legbrutálabb metálegyüttes tagjai sem örülnének annak, ha a keménységükért kapnának díjat, nem pedig a színvonalukért.

Ez a "keménykedős" dolog nekem olyan erőltetett önbizonygatásnak tűnik...

2018. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pfu dik,valamihez kellene nekem egy “kemény zene” és ezek közzül akarom valamelyiket,ezert tettem fel a kerdest ..

Amúgy ha nem kene,nem erdekelne..

2018. márc. 16. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Az más..:) Azért gondoltam, amit, mert sok olyan ember van, aki félreértelmezi a zene fogalmát...

Amúgy még egy szavazat a Slipknotnak.

2018. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :D
2018. márc. 18. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Zeneileg az Arch Enemy (jóféle death metal), szövegvilágban viszont a Slipknot nóta a keményebb. De hogy egyik sem épp rádióbarát, az biztos. :)
2018. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 renegate88 válasza:
12%

Mind 2 full divat! Slipknot mindig 1 rakat szar volt!

Arch Enemy bol meg divat lett es a hangzasuk is eleg szar!

2018. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 7-es kommentelő nem tudom miről beszél... Tény, hogy a Slipknot is és az Arch Enemy is eléggé népszerűek lettek, de a népszerűségtől nem lett rosszabb a zenéjük. Egyáltalán nem volt rossz hatással a zenéjükre az, hogy ilyen népszerűek lettek. Inkább örülni kéne, hogy ilyen kemény metál zenekarok is népszerűvé tudnak válni a mai világban.

Természetesen én is hallgatok kevésbé ismert zenekarokat is, de nem azért hallgatom őket, mert nem népszerűek, hanem azért mert tetszik a zenéjük, és ha holnaptól népszerűek lesznek, én ugyanúgy hallgatni fogom őket, feltéve ha nem megy a minőség rovására a népszerűség, és az Arch Enemy, Slipknot esetében egyáltalán nem ment a minőség rovására.

2018. szept. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Mindkettő gagyi normie "zenekar".
2019. ápr. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 renegate88 válasza:
0%

Slipknot mindig eleg szar volt,Arch Enemy pedig szinten szarlett amikor Angela vette at az enekes helyet.

Meg mar nem azert de most te masoktol kerdezed hogy mit halgass ? neked nincs izlesed? Most mondanam hogy halgass Death et,az zene,az igazi death metal,de valoszinuleg a te fuleidnek tuuulllll durva bruhu...

2019. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!