Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud kritikat mondani...

Valaki tud kritikat mondani az eneklesemre?

Figyelt kérdés

Johet jo, rossz, nem vagyok egy enekes sajnos de szeretek enekelni. Epito jellegu kritikanak orulnek a legjobban :) 13L


[link]



##enek#zene#dal#kodaline#enekes
2018. márc. 22. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Rettenetesen hamisan énekelsz. Jó zenei hallás nélkül nem fog menni.
2018. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem annyira rossz, nem kene igy elvenni valaki kedvet, kedves elso! Sok hamis hang van benne, az teny, de siman lehetne csiszolgatni egy jo enektanarral. Akar meg valami jot is ki lehet belole hozni, mert van egy alaphangod hozza. :)
2018. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is zongorázol? Az teljesen oké. A hangoddal sincs semmi gond, de még sokat kell gyakorolnod, mert ahogy írták előttem is, többször is hamisan énekelsz. :)

Próbáltál már zenét szerezni?

2018. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, egyebketn altalaban nem ennyire hamis, most beteg vagyok es volt idom elkesziteni ezt a videot mert hat nem mentem suliba hehe :) igen,zongorazom mar 4 eve. Gondoltam mar zeneszerzésre, de meg sosem jutottam el odaig. inkabb az enekles es a szineszkedes vonz
2018. márc. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!