Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is utálja azt amikor...

Más is utálja azt amikor valaki el kezd fikázni egy teljes műfajt/stílust, mert nem szereti és elkezdi, hogy bezzeg az általa hallgatott számok, milyen jók?

Figyelt kérdés

Konkrétan s legjobb amikor az általuk nem kedvelt kategóriáb tartozó művek hallgatói is el kezdik sértegetni, lekezelőek lesznek az irányukba.


Saját magukra pedig felsőbbrendűként tekintenek.


Ezt különösen sokszor figyeltem meg a rock/metál hallgatók körében, de minden oldalon vannak szép számban ilyen emberek.


2018. márc. 26. 17:10
 1/3 anonim válasza:
100%
A halálom, amikor a kedvebc zene műfajom fikázzák. Ha valakinek nem tetszik, nem kell hallgatni! Sajnos mindig lesznek ilsen emberek. Nem nagyon lehet ez ellen mit tenni.
2018. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek mindenféle műfajt, az elmúlt 300 évből.Annyit elmondhatok, hogy k.vára nem a rock/metál hallgatók fikáznak jobban, hanem az edm,house, egyéb tucctucc zene kedvelők akiknek minden "szär" mert az és kész.

Egyébként aki odajön nekem pampogni, hogy ez igy szr meg úgy szr, meg én vagyok a szr, annál felmérem, a helyzetet hogy megéri-e leütni. Sajnos szinte sosem, aztán megmondom neki hogy húzzon a fäszba, ekkor elhúz a fäszba. Én meg nyugodt maradhatok.

2018. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Valamiért tényleg rockereknél a leggyakoribb. Én sem értem.

Aki ilyen kijelentéseket tesz az egy zeneileg kulturálatlan ember, nem is értem, miért adnál a véleményére. Az ilyet én gyöpös rokkkernek hívom, kinek az egyetlen zene a Pokolgép, a komolyzene pedig a Havasi Giccsparádé Balázs.

Én pl alapvetően elektronikus műfajokat hallgatok (darkwave, industrial, ambient stílusok, minimal techno, synthwave, meg némi nagyon-nagyon lágy deep house) de ezek mellett pl imádom Jill Tracy-t, Holy Cole-t, a Portishead-et.... de pl szól a kocsiban rendszeresen ír kocsmazene, horvát folk...

Hallgasd ami neked tetszik, a többi nem érdekes. A zene szórakozást kell nyújtson, nem indentitást!

2018. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!