Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám megoldani azt...

Hogyan tudnám megoldani azt hogy írott CD-t játsszon le, a régi hifi olvasója?

Figyelt kérdés
Tudd valaki valamilyen megoldást arra a problémára, hogy van egy kicsit régi de elég komoly hifitorony (Schneider power pack spp55-os) ami ugyan nem tudja kezelni, ill. olvasni, "eddig" az írott CD-t! Esetleg ha van valakinek valamilyen trükkje, hogy tudnék írott CD-t is lejátszani vele, megköszönném?

#cd #HiFi #régi #írott #játsszon #olvasója
2018. márc. 26. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Audio lemezként kell megírni (nem mp3 tartalmú adatlemez), alacsony írási sebességen.
2018. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszi a válaszod!

Ezeket mind tudom, hogy audioban kell írni, de sajna ez kevés!

Mert valahogy, már tovább is megy a következő CD-re, egyszerűen, végig sem megy a lejátszófej a CD-n!

Mert ez a típus 3db CD-t kezel!

Ha háromból csak 1 eredeti audio CD, akkor biztos hogy csak azt játssza le, többit még csak be sem olvassa!

2018. márc. 26. 20:24
 3/4 A kérdező kommentje:

De, mondjuk már mástól is hallottam a(z) alacsony írási sebességről, ezt még nem próbáltam!

Ha valaki van még egyéb ötlettel hálás lennék!

2018. márc. 26. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

A régi lejátszók azért nem tudják olvasni az írott cd-t, mert az otthoni számítógépek/írók más módszerrel írnak. A gyárban úgy tudom "sajtolják", az otthoni író meg "égeti", asszem ezek a pontos kifejezések...de javítsatok, ha tévedek.

A régi lejátszók csak a "sajtolt" lemezeket tudják olvasni. Szóval akárhogy írod, nem fog működni. Kivéve talán, ha átépíted az egészet, és lecseréled az alkatrészeket (de lehet, akkor sem), viszont annak nem sok értelme lenne, mert ennyi erővel vehetnél egy újat.

2018. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!