Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a magyar szerelmes...

Mi ennek a magyar szerelmes számnak a címe? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Van egy elég ismert magyar szám, egy fiatal lány énekli . Korábban hallottam a szerelemról szól, és még a banda is játszik mögötte gitáron, meg dobon úgy emlékszem. Ezt szeretném megtalálni , kérlek segítsetek.

2018. márc. 28. 01:34
 1/7 TR75 ***** válasza:

Hát ennyiből nem igazán lehet még csak tippelni sem. Műfaj vagy stílus? Valami közelebbi a témáról?

Azért vaktában tippelek egyet:

Margaret Island - Nem voltál jó

[link]

2018. márc. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez sajnos. Pop a stílusa, ha jól tudom , egy fiatal lány az előadó és egy banda és nagy magyar szerelmes sláger volt pár évvel ezelőtt (kicsit régimódi dal) .
2018. márc. 28. 22:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ismert a refrénje .
2018. márc. 28. 23:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi jutott eszembe, hogy a lány aki az énekes , kb 25-32 év között lehet , tehát a 2000-res években volt újdonság a dal kb , de nem 100. YT-on sem találtam egy lejátszási listán sem a magyar régi dalok között , kérlek titeket , hogy segítsetek !
2018. márc. 29. 02:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Honeybeast:Legnagyobb hős

Lehet hogy erre gondoltál...

2018. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de most találtam meg .

A címe : Szerelemről szó sem volt

2018. márc. 30. 16:55
 7/7 TR75 ***** válasza:
Ja, hogy Zanzibar :-D
2018. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!