Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Casio ctk 671 vagy yamaha ypt...

Casio ctk 671 vagy yamaha ypt 210. Melyik a jobb billentyűs? Mulatós zene kategóriában.

Figyelt kérdés
Szóval oda jutottam,hogy van egy régebbi szintetizátorom amit egy ujabbra akarok cserélni és a fent emlitett kettő közül melyik a jobb?

2018. márc. 28. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét szinti amit írtál, ujba már nem kapható, 4-5 éve legalább hogy kifutottak.Használtan Kb.30-40 ezerért árulják öket. Mulatós zenéhez a stilus készletük elég korlátozott mivel nem flopys egyiksem külsö stilust sem lehet betölteni. Ha ennyi pénzt szánnál a dologra, én inkább Rolandot ajánlanák, a Jofogáson van is ebben az árban elfogadható szinti. Pl: ez a Roland EM 25 [link]

Stilusban és hangszinekbe veri a Casiot és a YPT 210 et van flopimeghajtó lehet betölteni stilusokat is.

Vagy ez a Roland E36 [link]

Ez kicsit régebbi kiadás de még mindig megfelelne a mulatos stilushoz. Tudom a pénz nagy ur behatárol sokmindent, ha mégis a Casio és a Yamaha között választanál akkor talán a Yamaha.

2018. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!