Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan előadót keresek kb...

Olyan előadót keresek kb 89-90-ből, akinek a stílusa a szinti pop vagy italo disco volt, némi darkos-gitáros színezettel (? )

Figyelt kérdés

Tudom, ez így kicsit furán hangzik...De létezett ilyen zeneszám, csak sajnos az előadóra, együttesre nem emlékszem, se dallamra, semmire, csak hogy régen, 1990 táján volt egy ilyen stílusú zeneszám (angol), amit nagyon szerettem és remélem, valami csoda folytán esetleg megtalálom. Bár sajnos már akkor is rendkívül ritkán volt hallható.Tehát nem egy agyon játszott, közismert zeneszámra kell gondolni.

Youtubon nem sokra mentem.Google-ban próbáltam stílus és évszám alapján kutakodni, egy valamit találtam, de ez is csak gyenge hasonlóság, bár tény, hogy valamelyest emlékeztet a számra, amit keresek:


https://www.youtube.com/watch?v=ClnJGmbQd7k


Nos, valami ilyesmi...Csak rafinált gitárhangok is voltak benne, az énekes hangja viszont nagyon hasonló.


Ettől a Love killstől sem találok sajnos több zeneszámot.Mert esetleg az is lehet hogy épp ez lenne az, 50 %...


Szóval tudnátok esetleg olyan előadókat ajánlani, ami alapján érdemes kutatnom?


Végül mindegy is, ha a keresett zeneszámot nem fogom megtalálni, maga az említett stílusok keveredése nagyon tetszene, ha ismertek ilyen zenéket.


2018. márc. 28. 20:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!