Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki aki csinál...

Van itt valaki aki csinál elektronikus zenét?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki csinál elektronikus?


Akár kis kütyüvel pl: Korg Volca sorozat, vagy software-el, pl FL Studio vagy mással.


Engem érdekelne a dolgok, csak videókból nem nagyon lehet tanulni, nem vagyok egy nagy kocka, a software-ekkel nehezen boldogulok.


Sokkal jobb lenne valaki segítségével, csak sajnos nincs ismerősöm...


Hobbi szinten meg nyilván nem akarok elmenni egy fizetős képzésre.


Első sorban a minimal-t szeretem, de nyilván más stílusban mozgó is tudna segíteni.



2018. ápr. 3. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja igen azt lefelejtettem hogy...


Ha lenne ilyen ember Veszprém vagy Fejér megyéből, szívesen összefutnék vele legalább az alapokról beszélni, meg egyébként is jó lenne hasonló érdeklődésűekkel haverkodni.

2018. ápr. 3. 14:44
 2/5 Zénevű ***** válasza:
Veszprém megyéből vagyok, kb 15 éve Flstudioban dolgozom, gitározom, énekelek. Ma már "nyugdíjas" vagyok, de szívesen segítek, ha kell!
2018. ápr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zenéről beszélgetni itt is lehet, nem számítanak a távolságok.


Zenei tanulmányokkal, hogy állsz? Tanultál valaha?

2018. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3#


Gyakorlati segítséget kérnék, ezért érdekes a távolság.


Nem tanultam zenét, kottát nem tudok olvasni, magamtól megtanultam egy alapszinten elektromos gitáron.

Bár egy minimális elméleti tudásnál szerintem nem kell több elektronikus zenéhez, hacsak nem nagyon dallamos, de ugye engem a minimal érdekel.

2018. ápr. 5. 07:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem sikerül videókból és e-könyvekből tanulni. Ilyen hozzáállással semmilyen segítség nem lesz elég ahhoz, hogy megtanulj bármit is ;)
2018. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!