Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az emberek mi a fenét esznek...

Az emberek mi a fenét esznek az igénytelen magyar kamu rappereken? PL: Busta, Hiro, Essemm.

Figyelt kérdés

Vannak a mi kis drága hazánkban ezek a csodálatos gengszter KAMU rapperek mint PL: Hiro, Busta, Essemm, G.w.M, BSW, Mirino stb stb.. És a fene se tudja hányan vannak ezek a kamu gépek.

Lényeg amit kérdezni akarok, hogy az emberek (gyerekek) mi a fenét szeretnek ezeken a hitvány zenéken?

Iszonyatosan gyenge szövegeket írnak. És csak a MŰ csillogás megy.... Csillogással akarják eladni a "zenéjüket", szerintem meg inkább a zeneszövegre kellene koncentrálni és akár mi lehet a klipben mert ütni fog!

Vannak jó rapperek Magyarországon is pl: Funktasztikus, Barbár fivérek, Sub Bass Monster, Deniz, Siska és még van egy pár aki undergroundos.

De mi szükség erre a kamu szövegnek meg a kamu csillogásnak? Milliókan nézik a MŰ rappert.

Hallgassatok igényes rappot!



2018. ápr. 4. 05:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Igényes rap nem létezik.
2018. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenki hallgassa azt, ami neki tetszik. Én például azokat is megvetem, akiket te jónak nevezel, mégsem fakadok ki azon, hogy neked az tetszik.
2018. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak magyarországon megy ez, nézd meg hogy amerikában kik most a legmainstreamebb rapperek (a sok Lil nevű rapper, Lil Pump, Lil Dicky, Lil Uzi Vert, stb, vagy xxxtentaction, stb)

Egyszerűen az átlag ember nem is képes értékelni a művészetet vagy a szöveget a rappben, a legtöbb embernek az számít, hogy milyen jó a beat és milyen vicceseket mond a rapper (ezért van hogy a mai rapperek közül a leghíresebbek konkrétan mémek lettek).

2018. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ezt a műfajt megölik.. :(
2018. ápr. 5. 20:07
 5/12 anonim válasza:
36%
Én személy szerint azokat a raperekek is szeretem, akiket először leírtál (kivéve mostmár hirot) és azokat is, amiket utoljára. Mindegyik jó a maga részéről, különböző szemszögből, de ez az én véleményem.
2018. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Első válaszoló: Nagyon el vagy tévedve lol. Igényes rap igen is létezik! Persze az nem Bustanal kezdődik meg GWM-nél. Azért ha meghallgatsz egy AkkezdetPhiai számot, meg egy Bustat, észreveszed a különbséget, mert mérföldnyi.

Az a baj, hogy már tényleg kezd kihalni az underground műfaj, már csak páran éltetik. Knozah is dobott ki nem olyan rég egy erről szóló számot és minden egyes sora igaz..

16/L

2018. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem feltétlenül baj, ez a változás kellett ahhoz, hogy a rap legyen a legnépszerűbb műfaj a világon. És egyre-egyre több az előadó, akik közül nehéz (de közel sem lehetetlen) megtalálni a tehetségeket, az meg kit érdekel hogy 300 m-an vagy 1 m-an nézik meg a számait? Persze, nem igazságos, de mint hallgatónak teljesen whatever
2018. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Régen is voltak rossz rapperek, egyslágeres csodák meg legendák, de manapság már mindenki csak a nagyokra emlékszik inkább, a többieknek meg maradt a süllyesztő.
2018. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Roflkopter ***** válasza:
80%
Lil dicky pont h nem számít mainstream rappernek
2018. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallgatok ilyeneket, sőt kifejezetten nem szeretem a magyar rappet, mert erőltetett, amerikai utánzat. Azt hiszik, hogy amit az igazi rapperek csinálnak, az nekik is jóláll. A régi magyar rap: pl. Ganxta Zolee és a kartal (Pl. Jégre teszlek album) Dopeman régi albumai (pl. Fordult a kocka), vagy a T.K.O. nagyon jó volt.


Én inkább amerikai rap-et hallgatok - de abban is inkább a régit szeretem. Nálam 2pac, NWA, Biggie Smalls, stb... a menő. Ezek igényes zenék.

2018. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!