Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok a zenéimhez,...

Tomi198965 kérdése:

Mit szóltok a zenéimhez, normális válaszokat kérek, a leírásban megtaláljátok, house, tech house és hardcore texhno?


2018. ápr. 5. 18:46
 1/3 anonim válasza:
100%

Ehhez a fajta zenéhez nem értek, tehát abszolút tudatlanul válaszolok, de azt őszintén teszem. Az első két szám, valamint az utolsó nekem teljesen unalmas.

Viszont a 3. szám eleje nagyon tetszik, mind ritmusában, mind dallamában. A fele részétől kezdve túl egysíkú, majd a vége ismét tetszetős.

A 4. szám ritmusát jónak ítélem, és a felétől már a zeneisége is jó.

Nem tudom az ilyen jellegű zenét mivel és hogyan hozzuk létre, de azt tudom tanácsolni, hogy több hangfrekvencián dolgozzál, úgy, mint amiket kiemeltem. Szerintem, ha több hangszínben és szólamban dolgoznál, akkor ez nagyon jó is lehet.

2018. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon amatőr.

A technót csak a hangzással lehet eladni (nem zenei komplexitással), és ez itt nem elég.

2018. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon monoton, az első kettő kapkodós.

Bár lehet, csak azért találom ilyennek, mert nem vagyok oda ezért a műfajért, szóval csak a legjobbak tetszenek:/

2018. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!