Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mely zenekarnak a zenéje ez a...

Mely zenekarnak a zenéje ez a 80-as évekből?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=TRZ8lTEL8qw


Annyi van odaírva, hogy Cocco Bello. De akárhogy keresem, nem találm a zenekar nevét. Érdekelnének más számok is ettől a zenekartól.


2018. ápr. 6. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előadó neve is az, csak egybeírva: Coccobello. Ahogy nézem más száma nincs.

[link]

2018. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Gyanús volt, hogy ez a zenekar neve is, de fura volt, hogy nem találok tőlük semmi mást a Youtube-on. Szinte minden előadótól szinte minden fent van már. Nem értem, őtőlük miért nincs más... Volt egy viszonylag ismert számuk a 80-as években, legalábbis az ő stílusukra emlékeztet nagyon, azt sokszor hallottam, és azt akartam volna megtalálni. Mintha valami olyan effekttel kezdődne, amikor mákot darálnak kézi mákdarálón. Tornagyakorlatokhoz volt egyszer aláfestő zene. Rengeteg zenét játsszanak mostanában is a 80-as évekből, de ezt sose hallottam azóta újra.


Tudom, ez nem sok információ, de ha valaki tudná, melyik ez a szám, örülnék, ha segítene.

2018. ápr. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!