Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a hangom? Megéri...

Milyen a hangom? Megéri fejleszteni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, mindennemű zenei előképzettség nélkül, viszont szeretek énekelni, ezért egyszer felvettem, hogy milyen, és mindenkinek tetszett eddig, akinek eddig megmutatta, még egy külföldi oldalon is kitettem, és ott is pozitív kritikákat kaptam rá, most pedig itt is szeretném megnézni, hogy mit mondanak rá az emberek.

Itt a felvétel:

[link]


A kérdés pedig, ahogy fent is áll, megérné-e nekem énektanárjoz járnom, vagy felejtsem el az egészet?



2018. ápr. 7. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kirázott a hideg ;)
2018. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, nagyon szép hangod van. Ha fejlesztened (enek tanár stb) ennél is jobb lenne! :) és akar ezzel is foglalkozhatsz majd az életben
2018. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a hangod,mindenképp fejleszd! :)
2018. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

kirázott a hideg, hihetetlen jó!

Irány az ének tanár:)

2018. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Határozottan tehetséges vagy. :) Én is énekelek és nem járok énektanárhoz,(nem azért mert nem szeretnék, csak a környékemen nincs olyan akivel érdemes lenne elkezdeni valamit :D) viszont rengeteg fellépésem van, és idén a Strand fesztiválon lépünk fel egy kis összeverődött csapattal. :) Ha gondolod írj rám. Szívesen beszélgetek erről. :)
2018. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen :)
2018. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van még rajta csiszolni való , de nem rossz :)
2018. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!