Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés
animefan23 nevű felhasználó kérdése:

Ki az a Májkrém?

Cs 1.6 szám bizos sok embernek ismerős és én is sokat hallgattam régebben, de most újra rátaláltam. Nagyon érdekel, hogy vajon ki lehet ő? Egy srác aki nyáriszünetben unatkozott? Vagy aki a koleszban fogadásból ment bele? Nagyon érdekel, hogy kihez köthető ez a szám: https://www.youtube.com/watch?v=JrkQmktwUlg

Keress kérdéseket hasonló témákban: májkrém, Counter-Strike 1.6, nyári szünet, rap

2018. ápr. 15. 13:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A boltban kapható májas táska tölteléke májkrémből vagy nyers májból készül?
A májkrém igazából egy állat?
3 napra Londonba megéri feladott poggyászt venni a Wizz Air-rel, és abban konzerveket, kenyeret vinni? Hallottuk, hogy Angliában nagyon drágák az árak? Vinnénk löncshúst,...
Wizzairnél a kisméretű ingyen felvihető kézipoggyászban vihetek-e csomagolt szalámit (mondjuk Pick), gyors rízst, instant tésztás ételeket illetve konzerves kaját (pl. májkrém, tonhal)?
Így jártam anyátokkal c. sorozatban melyik részben van a vihar?
Valaki megtudja mondani a CS 1.6 by Májkrém dalszövegét?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!