Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avicii mit csinált Ománban a...

Avicii mit csinált Ománban a halála előtt?

Figyelt kérdés
RIP Avicii... Még most sem hiszem el. Neki mi dolga volt egy olyan országban? Lehetséges hogy meggyilkolták?

2018. ápr. 20. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Én sem :(


Azt sajnos nem tudom mot csinált, de lehet, hogy a betegségeit nem viselte tovább a szervezete.

[link]

2018. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Jó eséllyel egy dílernél vásárolt egy üveg piát, benyakalta, és csak utána jött rá, hogy hoppá, ez metilén volt.


Az arab országokban ugyanis szigorú szesztilalom van, alkoholos italhoz kb. úgy juthatsz hozzá, mint nálunk kábítószerekhez. Rengeteg a pancsolt xar, bele lehet dögleni villámgyorsan.


Avicii meg a hírek szerint rendesen piás volt, 28 éves létére már ki kellett belőle venni ezt-azt.

2018. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
"Az arab országokban ugyanis szigorú szesztilalom van, alkoholos italhoz kb. úgy juthatsz hozzá, mint nálunk kábítószerekhez." -igen, de ez többnyire csak a helyiekre vonatkozik. Turistáknak vannak rendes alkoholboltok - Abu-Dhabiban voltam egyben.
2018. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Az arab országok törvényei az ARABOkra és nem a svédekre vonatkoznak pia ügyben.


Nyaralt!

Omán gyönyörű és gazdag ország tele elképesztően luxus színvonalú hotelekkel ahova el tudnak bújni a gazdagok és híresek.

Az Ománi szultán nyári rezidenciájában töltötte a szabadságát, előtte egy Muscat Hill Resort nevű luxushotelben onnan ment át a szultán palotájába.

A szultán rokonaival hajózgatott és valószínűleg annyira elhatalmasodott rajta a depresszió az egyik pillatanatban hogy megtette amit megtett.

Nagyon beteg lehetett és a környezetéből senki sem tudott neki segíteni. Fájdalmas.

Az egyik legjobb legkiemelkedőbb dalszerző, zene szerző, DJ volt az utóbbi években ő hozta fel a DJ szakmát erre a színvonalra, sokan mondják az ő borzalmas halálával az EDM korszaknak is vége...


Rest in Peace....

2018. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

de figyeltétek micsoda állat nője volt és még így is

hát nem tudjuk mik járhattak a fejében

2018. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, szó szerint állat igen...

A levélben mást sem emleget mint ami hiányzik neki...

A 3 gyémántos karkötő a svéd kastély a Toscanai villa, a nem vízálló Rolex...

Amúgy nekem nem jött be a harcsaszája.

2018. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

beteszem ide had lássátok

[link]

2018. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sorry de nem bejövős a bige.

Akkora a szája hogy egybe lenyelne engem is...

Az alakja sem ok, túl vékony a melle meg kicsi és lógós.

2018. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam hogy alkohol problémái voltak és szeretett meginni sokszor és ezért tönkretette a hasnyál mirigyét ami a sok alkohol hatására kipukkant vagy nem tudom mi volt vele, és ott a baj.Pontosan nem tudom miért volt ott,lehet h nyaralt,de nem hiszem el még most sem,egyre több tehetséges ember huny el(pl a Koreai Kim Jonghyun is tavaj halt meg/Kpop)ez van sajnos,ezt kell elfogadni,minden tisztelem a tehetséges embereké,nyugodjanak békében :( ♥ !
2018. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tavaly- (sic)

Már nem ivott.

Depressziós volt.

Az rosszabb mint az ivás...

2018. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!