Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avicii számaiban ki énekel? Ő...

Avicii számaiban ki énekel? Ő maga? Vagy 'csak' a zenéjét szerzi/ szerezte, szöveget írta, mixelte, keverte, stb?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem a zenéjét - sajnos csak néhány éve fedeztem fel...

Bakancslistán volt élőben meghallgatni - hát ez most már nem lehetséges. (Tudom, h. többször is fellépett Mo.-on, de sosem jött össze a dolog...)



2018. ápr. 21. 20:21
 1/5 Mojjo ***** válasza:
9%
Egyrészt elmúlt április elseje, másrészt szerintem egy elhunyttal nem illik viccelődni...
2018. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen komolyan kérdeztem, mert valóban érdekel.

Most, h. ezt válaszoltad, utánanéztem egy kicsit a neten. (Azért írtam ki kérdést, mert azt hittem, a nagy(obb) rajongók ezt csípőből fogják tudni.)


Egy cikkben az áll, h. nem ő énekel, hanem összemixeli a számokat, de a lemezein az előadókat nem tünteti fel:


"But does Avicii sing? I listened to his album today (“True”) and it’s like a compilation of all kinds of voices, but none of the songs have another artist credited. And no, Avicii does not sing. He collaborates, helps write some of the songs, “mixes” them, produces them. But he does not sing."


[link]

2018. ápr. 21. 22:34
 3/5 Mojjo ***** válasza:
63%
@2: Nem kell a legnagyobb rajongóinak lenni, MINDENKI tudja, hogy nem ő énekel. Legalábbis azt hittem, hogy ez annyira evidens, hogy ember nincs, aki ismeri a zenéjét és ez kérdéses számára - azért is írtam az #1-ben, amit. Úgy tűnik tévedtem, szóval sorry, bár elég hihetetlen...
2018. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Avicii énekelte a True Believert ;)
2018. ápr. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Legutóbbi, köszönöm.

Van több DJ, aki feltünteti, h. ki énekel, ki 'működik közre' (ami szerintem a elvárható lenne, ha már a hangját adja 3-5 percen keresztül).

Itt pl. Calvin Harris énekel:

https://www.youtube.com/watch?v=ebXbLfLACGM

Itt pedig szintén mások(kal):

https://www.youtube.com/watch?v=ozv4q2ov3Mk

2018. ápr. 26. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!