Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek melyik a kedvenc Linking...

Kinek melyik a kedvenc Linking Park zenéje, és mi miatt?

Figyelt kérdés
Mi fog meg benne, hogy annyira szereted?

2018. ápr. 27. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Egyik sem.
2018. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. ápr. 27. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Nem írom le, mert jönnek a butthurt fanboy-ok/fangirl-ök.
2018. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és gondolom félsz a lepontozástól. Azért privátban szívesen meghallgatnálak.
2018. ápr. 27. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem, a lepontozás a legkevésbé sem érdekel, csak ha én elkezdek veszekedni, vitatkozni, annak mindig az a vége, hogy bannolnak.
2018. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Nobody's Listening.

Ez gyakorlatilag japán fúvós folk alapú hip-hop dal. Semmihez se tudom hasonlítani, amit a zenekar csinált. Sok zenéjüket szeretem amúgy de úgy igazán nagyon sose fogott meg a banda, viszont ezt a dalt egy nagyon érdekes gyöngyszemnek tartom a diszkográfiájukban.

2018. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
One step closer és By Myself
2018. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lost in the echo, papercut, runaway.
2018. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom, nem mai a kérdés, de azért ha már itt vagyok, válaszolok.


13-14 éves voltam, mikor megismertem a Linkin Parkot, 2000 környékén, eszméletlenül beleszerettem az akkori stílusukba. Magnókazettán megvették nekem a szüleim a Hybrid Theory-t és zene még addig a pillanatig nem adott annyi élményt és lelki erőt, mint az az album. És azóta is kevés adott.

30akárhány éves fejjel még mindig azt tudom mondani, hogy hihetetlen, amit azzal letettek akkor az asztalra, én rengeteget köszönhetek ennek az albumnak. Úgyhogy a válaszom: a Hybrid Theory teljesen az elejétől az utolsó másodpercig. (De ha mégis kéne 1 számot választanom, melyik a kedvencem, akkor hosszas agyalás után talán a Points of Authority-t mondanám.)

2022. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
No more smorrow, Faint
2022. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!