Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyikek a legnépszerűbb...

Melyikek a legnépszerűbb nagyar zenék a tinik körében?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok, mint a LIL G x NEMAZALÁNY-Petőfi Sándora

2018. máj. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

A hasonló hulladékok.

Mr. Busta, Essemm (bár neki egy-két elfogadható száma is szokott néha lenni), Hiro (AK-ban még jó volt, most elég undorító lett), BSW (szintén régen elment, mára hulladék), meg felkapottak néha a cigányzenék is.


De szerencsére (bár ritkán, de) felbukkan egy-két gyöngyszem is mint Mikee Mykanic vagy Killakikitt.

2018. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi most az iskolában szinte megállás nélkül Scooter-t hallgatunk. A legtöbbünknek nagyon bejön. 14/f
2018. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hobo Blues Band

Ivan and the Parazol

Felső tízezer

Tankcsapda

Alvin és a mókusok

Én ezeket a magyar zenéket hallgatom. 17/L


Ahogy észre vettem, ők még elég népszerűek:

30Y

Honeybeast

Irie Maffia

2018. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

3-as, sajnos őket nem lehet népszerűnek nevezni, a fiatal tömeg inkább a hulladékot szereti.

De ha már minőségi zenéket is lehet írni, akkor nem szabad kihagyni a Leander Kills és a Road zenekarokat. :)

2018. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!