Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha az AWS bejut a döntőbe...

Ha az AWS bejut a döntőbe május 12. -én akkor hányadik helyen végez majd a döntősök között az Euroviziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Top10-be csak bekerül.

2018. máj. 7. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Senki nem jós közülünk, viszont szerintem top 10 biztos hogy nem lesz meg, sokkal jobb fellépőink kaptak rosszabb vagy alig top 10-es helyezéseket (Kállay-Saunders, Freddie)

+ a műfaj miatt sem, nagyon idegen ebben a versenyben.


BTW az eurovízió nem arról szól, hogy kié a legjobb produkció, lásd, ukrajna győzelmét a háborús siránkozásért ami a kutyát nem érdekel, vagy a hermafrodita győzelmét, stb.

2018. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
András 2014-ben az ötödik lett ami szerintem szép eredmény, Freddie dala meg úgy volt sz@r ahogy van...teljesen érhető volt a rosszabb helyezés. Tavaly is bekerültünk a Top10-be az Origóval, szóval szerintem idén is meglesz, sokan kedvelik az AWS-t és a Viszlát Nyárt. Visszatérve Jamala 2016-os győzelméhez...tényleg csak én vagyok az egyetlen akit az a dal meghatott? Szerintem gyönyörű volt maga a dal és a produkció is, teljesen megérdemelte a győzelmet.
2018. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy a Jamala rossz volt. Valójában még azt is mondanám, hogy a jobbak közül való, de NEM volt a legjobb, objektívan és szubjektívan megítélve sem. Freddie dala szerintem nagyon is jó volt, és rengeteg külföldinek tetszett is, ha jól emlékszem akkor a közönség szavazáson sokkal előkelőbb helyen végzett.

A Jamala-val az a baj, hogy egy ilyen típusú dalt egyszerűen nem is szabadna engedni a versenybe. Konkrétan az a fajta dal, ami KÖNYÖRÖG hogy rá add a max pontot, és ha nem teszed akkor egy szemét vagy, nem érzel együtt az áldozatokkal blablabla. BTW a csajnak aki énekeli valami hulladék hangja van, a szám sem fogott meg egyáltalán, és a like/dislike arányból ítélve még sokakat másokat sem.

Szerintem egyébként azt a versenyt a lengyeleknek, a svédeknek, vagy az oroszoknak kellett volna nyerniük.

BTW a legutóbbi nyertes elleni utálatot én sem értettem, nekem az a szám tetszett, különleges volt és jó is a hangja a csávónak, bár a döntőbeli szereplése rémgyenge volt az elődöntőhöz képest, de összvissz neki adtam volna a győzelmet többször meghallgatva.

2018. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A műfaj miatt nem hiszem hogy hátrányban vagyunk hisz ha a finneknek meg lett 2006-ban a Lordi-val az első hely (jó nem teljesen ugyan az a műfaj,de szintén réteg zenének mondható) simán benne lehet még a top 10-ben is.Mindenesetre én örülök hogy régebben voltam Aws koncertenén és drukkolok nekik.
2018. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Koncerten.Utolsó vagyok,bocsi a helyesírási hibáért csak gyorsan írtam.
2018. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!