Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mostantól mindenki 90-es...

Mostantól mindenki 90-es éveket nyomat, ha retro zenét adnak ki?

Figyelt kérdés

Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss

[link]


Ez a szám végre nagyon jelzi, hogy el lesz felejtve a 80-as évek retrója, és jönnek a 90-es évek.


Igazándiből örülök is neki, mert nagyon vártam már. 4-5 éve vágyakozom egy ilyen jól összerakott számra, ami a 90-es évek house-ját idézi.


Másik oldalt meg hiányozni fognak a 80-as évekbeli hangzások. Mondjuk egy Kiesza - Hideaway már túl sok volt. Annyira 80-as évek lett, amennyire még a 80-as évek sem volt sosem 😅


Nameg a technót, trance-ot azért annyira nem sírtam vissza sosem 😆 mondjuk az inkább a vége már annak az évtizednek, szóval remélhetőleg még 5 évig nem fogja senki sem felújítani az akkori hangzásokat 😃


2018. máj. 9. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kiesza számnak az égvilágon semmi köze a 80as évekhez.
2018. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz. Időzavarban vagyok, elnézést
2018. máj. 13. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szarkazmus volt? :'D
2018. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszinte volt, nyugi 🙂
2018. máj. 14. 00:13
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az embereknek nem ismételni kéne az éveket, hanem valami újat mutatni!;D, de ez is cak az én véleményem:)
2018. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!