Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarország miért indul az...

Magyarország miért indul az eurovízión?

Figyelt kérdés
Semmi értelme nevezni mivel egy értelmez produkciót nem tudnak kiküldeni!

2018. máj. 10. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az "értelmes", az relatív. Szerintem jó buli. Akkor is, ha nem Magyarország nyer. (A győzelemre elég kevés az esély, lássuk be.) Ez egy szórakoztató műsor, ennyi.
2018. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

*értelmes


Az AWS dala egyáltalán nem rossz szerintem. Az igazi problémája az Eurovíziós Dalfesztiválnak az, hogy nem igazából nem a dalokról szól a "Dalfesztivál", hanem a rokon országok egymásra szavazásáról plusz akire érdekben áll.

2018. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretem a magyar zenét, de az összes közül az volt az egyetlen jó ott. Kinek mi... Az izraeli bálna csirke zenéje jobb volt szerinted?
2018. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most jöttem rá, hogy elírtam a kérdést, de ez bárkivel megeshet!

Az izraeli zene nem volt túl, jó.

Viszont az azerbajdzsáni vagy a ciprusi az nagyon jó volt.

2018. máj. 10. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2011 óta, mióta egy kisebb kihagyás után visszatértünk a versenybe, minden alkalommal bejutott a versenyzőnk a döntőbe. Ez már sorozatban a nyolcadik siker idén, és az automatikus döntősök kivételével nagyjából egyik másik ország sem tud ilyet felmutatni jelenleg. Szóval azért valamire ráéreztünk eléggé, milyen jellegű számokat kell kiküldeni. Még ha a döntőben aztán a legjobbak közé általában már nem sikerül bekerülni, többek között a keresztbe szavazásoknak is köszönhetően.
2018. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5


ez a sorozat pont azt mutatja, hogy relatíve jó dalokat küldünk ki, csak a döntőben meg azért nincs már esélyünk, mivel nincsenek rokonaink, barátaink. A románoknak ott van Moldova, a cseheknek Szlovákia, a görögöknek Ciprus, az oroszoknak Belorusszia, a németeknek az osztrákok, az olaszoknak San Marino, és még folytathatnám tovább, de meguntam. :)

2018. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ezek megkapják egymástól az instant maximális pontot.
2018. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A cionista bálna nyert sajnos.
2018. máj. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
AWS-el kapcsolatban a kedves szavazóközönségnek és zsűrinek üzennék a Vissza a jövőben című film idézetével: "Tudom, hogy még erre nem vagytok felkészülve, de majd később megszeretitek!"
2018. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Te komolyan azt hitted, hogy nyerhetnek?

A magyar zene annyira S***, hogy azzal nem lehet nyerni.

Remélem ezután eltűnnek a süllyesztőben.

2018. máj. 14. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!