Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan válhatok (híres)...

Hogyan válhatok (híres) zenésszé? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

3 éve kezdtem tanulni gitározni viszont hanyagoltam idő hiányában. Most újra el kezdtem akkusztikus gitáron tanulni. Az érzékem megvan hozzá, könnyen megtanultam az akkordokat, hangokat pengetést is.

Nagyon szeretnék egyszer egy bandában gitározni (akár énekelni bár nincs valami jó ének hangom).


Mit javasolnátok, hogyan lehetnék egyre jobb és jobb gitáros? Bandát alapítsak szintén zenész ismerőseimmel vagy lépjek be egybe? Angol vagy magyar dalszövegek, melyikkel érhetnénk el nagyobb közönséget és akár hatalmas fellépéseket?



2018. máj. 12. 15:38
 1/1 anonim válasza:

Hogy hogyan lehet fejlodni, azt nem tudom... Hogyan legyel hires? Nevezd zenesznek magad, mutatkozz be zeneszkent embereknek, ird ki a Facebookodra, hogy zenesz vagy, es elobb-utobb elterjed rolad ismerosi korben, hogy teged lehet hivni, ha gitaros vagy zenesz kell, aztan ezt a kort lehet boviteni. Igy fognak megtalalni a lehetosegek.


Tipp: akusztikus gitart egy k-val ird ;)

2018. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!