Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki személyesen MR...

Ismeri valaki személyesen MR MISSHT? Mi lett vele és Sédtői Viviennel?

Figyelt kérdés

Mi lett vele és Sédtői Viviennel? Vivien szerepel az Életem klipjébe is.

Missh azóta is Vivi miatt ilyen lelki beteg?

Láttam az instán,hogy vivi már 2 gyerekes édesanya, és missh volt barátjával van.

Vajon még mindig szeretik egymást távolról?



#szerelem #szakítás #Mr. Missh #sédtöí vivien
2018. máj. 12. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy Missh azóta is sokszor énekel róla. Pl a Mi mesénk is gondolom róla szól, és sok zenében emlegeti a csajt aki a spanjával lelépett. gondolom ő az.
2018. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Utasember válasza:
40%
Én ismerem Vivient, a lányom. A kérdésekre válaszolva elmondom hogy nem lelépett. Hogy ennek a kapcsolatnak hogyan és miért lett vége az a magánügye. Nem Mish volt varátjával van, de érthető hogy a közös gyerek okán fenntartják az ehhez szükséges minimális kapcsolatot. Mish és Vivien beszélő viszonyban vannak de semmi több.
2019. szept. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És már túl vannak egymáson akkor? Én azthittem Vivien volt élete szerelme Misshnek
2019. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:O
2021. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!