Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen népszerű az AWS...

Miért ilyen népszerű az AWS mikor vannak sokkal jobb metál bandák?

Figyelt kérdés
most komolyan, hogy lehet ilyen szar egy banda?

2018. máj. 13. 12:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10 a Metallicának is csak az első pár albuma jó..

#9 Slayer, Iron Maiden

2018. máj. 14. 16:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Húúú mekkora trú metálosok vannak itt, eszem megál. Ami a 90es években után készült már nem is igazi metál mert ti már csak ilyen elitisták vagytok :D "A Metallicának is csak az első pár albuma a jó" tény, egyetértek, hogy volt néhány gyengébb eresztésük, de annak is megvan a maga háttere. De a Death Magnetic már egész jó volt. A Hardwired albumot hallottad már? Szerintem elég régóta nem készült ilyen jó metal album.

Hogy az AWS-ről is mondjak valamit, nem vagyok nagy fanjuk, viszont egyáltalán nem szar a zenéjük, sőt, minél többet hallgattam, egyre jobban tetszett, és az Eurovizión pedig hosszu évek után végre először nem kellett szégyenkeznem a kiküldött számunk miatt és tiszta szívből tudtam drukkolni a srácoknak.

2018. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%
Én úgy vagyok vele, hogy ha más metál bandákhoz hasonlítom, akkor valóban gyenge, de ha meg más popzenéhez, akkor teljesen jó. Szóval szerintem simán hallgatható, de magamtól biztosan nem venném elő. Többet amúgy sem lehet várni a felkapott zenéktől, úgyhogy kár ezen rágódni :D
2018. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%

igazából engem nem érdekel, metal-e vagy nem, mert bár sok metalt és rockot hallgatok, azért az értelmesebb popzenére is nyitott vagyok.


nekem az a bajom velük, hogy semmi különlegeset nem látok bennük. még abban sem vagyok biztos, h jobbak, mint egy átlag popbanda.


egy csomó huszonéves - köztük volt főiskolai osztálytársaim- pont ugyanolyan tucat popmetált tol, mint ők:


-átlagos hangú énekes

-gyenge, közhelyes dalszövegek

-sablonos zenei megoldások

2018. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Csak egy új pop banda aki 10, max 20 éven belül eltűnik mert nem tudnak újat mutatni. Mondjátok, hogy elitista vagyok, de ez nem metál. Sajnálom.
2019. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tudom hogy kèső már írni de azèrt közlöm hogy RELATÍV hogy kinek mi a jó.
2021. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!