Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a RISHLOO van...

Szerintetek a RISHLOO van olyan jó mint a TOOL?

Figyelt kérdés

Mondjuk ahogy egyre többet hallgatom Őket is, úgy egyre kevésbé érzem értelmesnek ezt az összehasonlítást...

De minden esetre én mindkettőt szeretem.



2018. máj. 13. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nincs olyan jó, mint a Tool, elvégre az a kedvenc zenekarom. A Tool-nak egy elképesztően erős és sokszínű diszkográfiája van. A Rishloo-tól nekem egy album áll nagyon közel a szívemhez, a harmadik albumuk. Az Eidolon, meg a LAGWBAT is jó, de a Feathergun-nak van egy semmihez sem hasonlítható varázsa. Igaziból azon felül, hogy mekkora százalékát mennyire szeretem a két banda output-jának, nem nagyon találok viszonyítási alapot köztük, hiába játszanak viszonylag hasonló stílusban
2018. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amikor Toolosabb kedvemben vagyok, de valamiért mégsem azt hallgatom, akkor nekem is a Feathergun a kedvencem :)


De különben a LAGWBAT, holott talán ez különbözik a legjobban a Tooltól.


Amúgy számomra a Rishloo albumok egymás után mindig egy kicsivel jobbak lettek, szóval a legújabbat tartom a legjobbnak és a legrégebbit a "legbénábbnak" (persze azt is szeretem).


Ezt még egy együttesnél sem figyeltem meg, hogy minden új munkájuk egyre jobb lenne (legalábbis számomra).


A Toolnál sem. Tőlük nekem az Ænima az örök kedvenc...


Kár, hogy a Rishloo egyelőre még nem kezdett új album készítésébe. :/

2018. máj. 14. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Nekem Tool-tól a Lateralus az örök favorit, meg úgy alapból, azt szoktam örök kedvenc albumomként emlegetni. Érdekes, hogy neked a Feathergun kötődik leginkább Tool-os kedvhez, nekem az Eidolon valahogy Tool-osabb (gondolok most főleg a Tool első két albumára + az EP-re). A Rishloo első albuma nekem valahogy nem fekszik. Nem azt mondom, hogy rossz, mert nem az, de valahogy nem tud megragadni.

Amúgy ha szereted a LAGWBAT-ot, hallgass bele a The Mars Volta albumaiba, különösen a De-Loused at the Comatorium-ba, szerintem tetszeni fog. :)

2018. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!