Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene? Egy nö...

Melyik ez a zene? Egy nö énekli, és az van benne, hogy veriö, veriö, veriö, véééé. Vagy valami ilyesmi. Egy picit régebbi szám, azt hiszem egy filmjelentben is hallani.

Figyelt kérdés
A filmben valamilyen plázában voltak a szereplök, beszélgettek és a háttérben közben ez a szám szólt. Nem tudja valaki véletlenül?

2018. máj. 20. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez ugrott be ha hülyeség bocsi :D

https://www.youtube.com/watch?v=tT4d1LQy4es

2018. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek közül egyik sem :) Az első számnál szerintem újabb. Valahogy 2000-2010 közé tenném, de lehet, hogy korábbi.
2018. máj. 20. 21:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár nem valószínű, hogy ez, de mintha ez lenne a szöveg: So why you, why you, why you, why I have to change. Mintha az "I have to change"-et halkabban mondaná, és az előtte lévő "why"-on van a hangsúly. De szerintem mást énekel. Hangozhat akár So many a, many a, many a, may I see this case-nek, vagy bármi másnak, sajnos nem emlékszem, és a film sincs meg.
2018. máj. 20. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez sem az
2018. máj. 23. 08:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokat segítene, ha leírnád a dallamát, bakker! Vagy a tempót, a hangnemet, az ütemmutatót stb. Tudod, zenéről van szó, annak meg vannak ilyen lényeges tulajdonságai.


(Ha már a szövegről, az előadóról meg a címről fingod sincs.)

2018. máj. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végre megtaláltam :) [link]
2018. dec. 30. 15:31
 9/9 A kérdező kommentje:
A kommentek között is sokan arra panaszkodnak, hogy nagyon nehezen leltek rá a számra, már mindent beírtak a keresőbe XD
2018. dec. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!