Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett az Ossians Skinhead...

Miért lett az Ossians Skinhead zenekar?

Figyelt kérdés

Nagy kedvencem volt idáig az Ossians, de szomorúan látom, hogy immáron skinhed zenekar lett! Paksi már rég levágta a haját, de az nem baj, mert öreg. De bevették ezt a dobost, aki valószínűleg ideológiailag átnevelte Krisztiánt és most a Ricsit is. Attus miatta lépett le, az tuti.

Végtelenül szomorú vagyok... :(



#rock #metál #hit #skinhead #Ossian #Paks #széllel szemben azt mondják nem lehet
2018. máj. 20. 11:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Miért te mit tudsz? A neved, meg hogy szopod a petrass Jánoss skinheader farkát.
2018. aug. 29. 20:42
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is a skinhead műfajhoz dőlnek már inkább. Én is csak a régi albumokat szeretem.


Acélszíc

A rock katonái

Félre az útból!

Kitörés

Ítéletnap

Keresztút


Ez után történt valami nagy változás...már a Gyújtópontban c. albumon az Élő sakkfigurák c. dal is sokat elárul, aztán ott volt a Trianon...ezek már nem jöttek be. Én büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok, de szerintem kár a múltat piszkálni. Pláne, hogy nem is éltünk akkor még itt sehányan. Mi már ebbe születtünk bele. Jól van az akkoriak kiakadtak rajta, nem is irigylem őket mert valóban szörnyű lehetett, de ez nem a mostani generáció problémája. Kár meditálni rajta.

2018. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!