Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » [VOLT FESZTIVÁL FAHÁZ] Milyen...

[VOLT FESZTIVÁL FAHÁZ] Milyen a felszereltsége?

Figyelt kérdés
Idén megyek először faházas kempingbe a VOLT-on sátor helyett. Esetleg van valaki, aki már volt ilyenben (konkrétan: Lővér kemping, komfort nélküli, 3 személyes), és tudja, milyen felszereltsége van? A legfontosabb az lenne, hogy van-e ágy + takaró, mert ha nincs, akkor viszek hálózsákot. Mindenféle részlet érdekel erről.

2018. máj. 24. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ott táborozó de láttam mikor nyitották beköltözéskor... Hát iszonyú koszos és inkább vigyél mindent mert feszt végén nem volt olyan koszos mint azok ott tavaly feszt elött. kb az ingyen áram ami ott van az ér valamit és mindenki a házatok körül szerelmes tekintetekkel fog illetni emiatt. (legalább lehet ismerkedni...) ágy van elvileg de nem a legjobb.
2018. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz VOLT neten rátalálni:


[link]

2018. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!