Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyan fiatalok...

Vannak itt olyan fiatalok akik napjaink nagy slágerei mellett szívesen hallgatnak Whitney Houston, George Michael, Level 42, Prince, Cserháti Zsuzsa és egyéb örökzöld előadókat is?

Figyelt kérdés

Szóval napjaink toplistás slágerei, hip-hopjai, rapjei mellet szívesen hallgatom őket is:

Vengaboys, Destiny's Child, Prince, Earth Wind & Fire, Boney M, Anastacia, Chet, Culture Club, Cyndi Lauper, Des'ree, Whitney Houston, George Michael, Level 42 stb... (a magyarokat nem kezdem el sorolni :D)

Van hozzám hasonló zenei berendezkedésű fiatal? :)

17/f



2018. máj. 29. 23:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Igeeen,nyugodj meg én is imádom őket! 😀Destiny’s Child-Survivor, Earth Wind&Fire- September és a Let’s Groove legjobbak.
2018. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek közül Anastaciat hallgatom csak. Eszméletlen hangja van annak a nőnek! Nagyon szeretem a hangját, a zenéjét. (És emelett gyönyörű nő :D )

Egyébként én inkább metál vonalon mozgok :)

2018. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "mai slágereket" egyáltalán nem hallgatok, inkább elvontabb, alterebb zenét, akár régebbieket is, de nem épp azokat, amiket leírtál.


19/f

2018. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na örülök neki, hogy vagyunk még páran ilyen "régimódiak"... :)
2018. jún. 8. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Level42-t nem de amúgy minden mást innen sőt sokkal több retrot mint amit itt felsoroltál.
2018. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem, a funk zenében, az Earth Wind & Fire. Lehet hallani, a zenéjükön, hogy élvezettel csinálják. Én csak, azt sajnálom, hogy, az eredeti EWF 84-ben feloszlott, és az eredeti tagokból, már csak 3-an vannak. 15F
2018. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 vagyok, és igen, nagy tudásom van a zenetörténetről. :D
2018. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!