Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy 11 es elektromos gitàrhúr...

Egy 11 es elektromos gitàrhúr szett standard hangolàsban hogyan fog megszólalni?

Figyelt kérdés
Nem görbűlhet el a nyak ha standardròl c re vàltogatok ?

2018. jún. 5. 16:23
 1/3 Mojjo ***** válasza:

Jól fog megszólalni :D

Frankón nem értem a kérdést, hogy értve hogy fog megszólalni?


Amúgy nyakgörbülés miatt ne aggódj. Persze, ha váltogatod a hangolást, a nyakra is más és más terhelés nehezedik, de azért van az állítható merevítőpálca, hogy az esetleges nyakgörbület-változásokat korrigálhasd.

2018. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:

Nem értem, mostanában miért privátban válaszolnak az emberek a közösben feltett kérdésekre. Sorry, de én nem térnék át privátra, nem látom, hogy bármi értelme is lenne.


Mindenesetre igen, nehezebb lesz valamivel nyújtani, a hangnak adott esetben meg adhat egy kis testet, meg növelheti a hangkitartást. De döbbenetes változásokra ne számíts azért.

2018. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !
2018. jún. 6. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!