Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet megtalálni egy...

Hogy lehet megtalálni egy éneket, amiröl nem sokat tudok?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülye kérdés, de nemrég hallottam egy dalt, amit

valaki énekelt, aki elvileg szinésznek tanul(t), de nem ismerem.

A dallam közismert - érzésem szerint valamilyen musicalból lehet -, szerelmes szám és eredetileg angol szövegü, ö magyarul énekelt belöle, de sem a címét nem tudta, sem az eredeti szöveget.


Megkérdezni nem tudom sem az énekest, sem másokat, mert ök sem tudják.


Azt tudom, ennyiböl nem lehet ráismerni a számra, a kérdésem az, hogy hogyan lehetne megkeresni valahol?


Minden tippet elöre is köszönök.



2018. jún. 7. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A magyar nyelvű szöveg alapján, vagy vannak hangkeresők, amik esetleg adnak eredményt egy rádúdolásra/éneklésre, de nem nagy sikerrel. Tudsz akármilyen szövegrészletet?
2018. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sem a szövegböl nem tudok semmit, sem a dallam nem jut eszembe - de ráismernék, ha sikerülne megtalálni.


Egyelöre próbálom az ismerösöktöl legalább a szöveg egy részét megkeresni - eddig eredmény nélkül :(

2018. jún. 8. 19:41
 3/4 anonim válasza:
Sikerült megtalálni? :)
2018. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült, miután valakitöl mégis megtudtam:


https://www.youtube.com/watch?v=O040xuq2FR0

2018. jún. 11. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!