Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani ezekhez...

Tudnátok mondani ezekhez hasonló bandákat?

Figyelt kérdés

Escape The Fate

Panic! At the Disco

AWS

BVB

MCR


2018. jún. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Thousand foot krutch,Memphis may fire,We Came as Romans,Falling in Reverse,AA,All Time Low,Of Mice & Men legújabb albuma
2018. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek nagyon jók :)
2018. jún. 13. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Örülök ha tetszik. Némelyikbe vannak erősebb screamek is nem tudom mennyire zavar :D De ezek már a modernebb hangzásba tartoznak nem úgy mint pl. egy As I lay Dying.

Az AA az Asking Alexandria ha esetleg nem sikerült volna megtalálni,nekik is van 1-2 lazább hangzású számuk pl Into The Fire vagy I won't Give In

2018. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, őket már ismertem névről, de eddig nem igazán hallgattam bele. Most viszont igen, és elképesztően jók. Köszönöm őket :)
2018. jún. 13. 06:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Én bevallom,ők a legutáltabb bandám ebben a műfajban :D De beajánlom ha úgy van mert másnak attól még tetszhet. A fenti 2 szám még nekem is de ennyi. A fiatal emo hajú srác szerintem jóval jobb énekes mint a másik :)

BMTH-t nem szereted amúgy?

2018. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy időben hallgattam pár számukat, de aztán nem volt annyira maradandó
2018. jún. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!