Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség az old school...

Mi a különbség az old school és a new school rap között?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hallgatható vs full trash hányadék
2018. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem😊. Valami konkrétabb megfogalmazás létezik?
2018. jún. 12. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az újban az a lényeg,hogy minél unalmasabb és egysíkúbb legyen az alap,na meg legyen benne 5 másodpercenként ilyen skrrrrr hang mert az nagyon menő

A szöveget az "előadó"-nak nem muszáj megírnia. De igazából tök mindegy,így is úgy is ezekről a dolgokról fog szólni: buli,csajok,ivás,drog,néha valami langyi szerelmes szöveg és a nagyon menő vagyok legyél te is az szöveg. Mondjuk a régiek többsége,ami a népszerűket illeti,ennyi erővel meg csak az utcákról szóltak meg ilyenekről :) De én bírom pl.50 centet meg Eazy E-t annak ellenére,hogy ízig-vérig metalos vagyok :)

Na meg az ének hang legyen szét autotuneolva

A régiknek a beat-jei szerintem ragadósabbak voltak még ha nem is mindig jobbak,de szövegileg többet mondott

2018. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Old School: 2Pac, Biggie, Dr. Dre, Luniz, Ice Cube, esetleg még Eminem meg 50 Cent régebbi, kezdeti slágerei: jó, minőségi, sokszor meglepő módon mondanivalóval is bíró rapzenék, amiknek az előadói is legendásak, egyéniségek voltak. Dominált az utca, a testvériség, a gyerekkor nehézségei.


New school: egykaptafa, gagyi, az előadók 15-20 év közötti füves gyerekek, 90%-ban "Lil" valaki néven futnak, a témák a szex, az ivás, a füvezés, a buli, a pénz és a "gangsta" lét.

2018. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jún. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!