Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ismer zeneszerkesztő...

Valaki ismer zeneszerkesztő programot linuxra?

Figyelt kérdés

Szeretnék zenéket felvenni. Zongora ill. elektromos gitár. Régebben próbáltam az FL Studiot még windowson, de annál valami egyszerűbb kell.


Az FL-el valahogy nem boldogultam. Szimplán annyit szerettem volna, hogy felveszek mondjuk 3 gitár, meg 2 zongora sávot, de valahogy mindig volt valami amivel sz@rakodni kellett, pedig én csak a legalapabb dolgokra szerettem volna használni. Biztos nagyon jó program persze, de jelenleg csak fel akarom venni a zenéimet tök szimplán. Szóval, ha valakinek volt dolga ilyenekkel, annak megköszönném ha segítene abban, hogy milyen programot használjak, ami nem vonja el a figyelmem a zenéléstől.


2018. jún. 16. 11:20
 1/2 Alain Delon ***** válasza:
2018. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
audacity
2019. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!