Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Családi slideshow alá háttérzene?

Családi slideshow alá háttérzene?

Figyelt kérdés

Szuper nagymamánk hetvenedik szülinapjára meglepi bulival és egy családi fotókból összeállított slideshow-val készülünk. Milyen zenét lenne érdemes alávágni? Valami megható dalra gondoltunk, de közben mégsem az a cél, hogy végig sírja/sírjuk a vetítést. Jöhetnek magyar és külföldi előadók dalai is! (az itteni hasonló kérdéseket és válaszokat már elolvastam)


Előre is köszi a tippeket!



2018. jún. 17. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért valami támpontot adhatnál, hogy milyen műfaj ami jöhet, vagy esetleg, ha úgy könnyebb, hogy mi nem...
2018. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
requiem for a dream
2018. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

70 éves az ünnepelt, ennélfogva nyilván valami lájtos, alapvetően érzelmes, megható dal, de mégsem az örök klasszis lerágott csont "Úgy szeretném meghálálni" meg a "Somewhere over the rainbow"(félreértés ne essék, gyönyörű dalnak tartom mindkettőt, a lerágott csontot csak arra értem, hogy teljesen kézenfekvő lenne ezekből választani).

Valami, ami nem disco, nem techno, se nem hardcore :-D A célközönség erősen 50+-os.

2018. jún. 17. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a remek tippeket! Mindegyik passzol, de szerintem a Queen-dal illik a leginkább!

Még egyszer köszönöm! :-)

2018. jún. 18. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!