Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » VOLT fesztiválra mennyi...

VOLT fesztiválra mennyi szendvicset lehet bevinni és mennyi vizet?

Figyelt kérdés
A házirendben nem túl konkrétak és nem akarom, hogy odamegyünk egy táskányi szenyával és elveszik tőlünk.

2018. jún. 20. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"..legfeljebb 2,5 liter űrtartalmú PET palackban jogosult bevinni palackozott vizet vagy üdítőt"


"Élelmiszer esetében kereskedelmi mennyiségnek számít a személyes szükségletek kielégítéséhez ésszerűen szükséges mennyiséget meghaladó mennyiség."

Ha te odamész pl. 30 szendviccsel azt nem fogják beengedni, de ha van nálad 3-4 azt igen.

2018. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát egy egész napra a személyes szükségletek kielégítésére nem elég 2,5 liter víz és 3-4 szenya :D

Már nap felénél szomjan meg éhen döglik ennyivel bárki.

Szóval ez elég messze van a szükségletektől.

2018. jún. 21. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Bent lehet venni enni és inni is.
2018. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"..legfeljebb 2,5 liter űrtartalmú PET palackban...", az nincs odaírva hogy nem szabad ebből többet bevinni.

Szerintem 6-8 szendvics per személy per nap még elfogadhatónak minősül. Én ennyivel bárkit beengednék. De aztán kinézem belőlük (mivel nem egyszer volt már rá példa) hogy annyira szigorúan veszik ezt az ügyet, hogy ezzel rákényszerítik az embereket hogy bent vegyék meg jó drágán a ételeket/italokat.

2018. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj azzal, hogy csak bent lehet megvenni az innivalót meg az ételt, csak irreálisan drágán árulják. Nekem is jobb lenne, ha ott lehetne megvenni korrekt áron, mert frissebb lenne a kaja és nem kellene cipelnem egész nap a táskámban. Szóval nekem az irreális árral van a bajom, nem azzal, hogy ott kell megvenni.
2018. jún. 22. 16:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehúzásnak tartom. Az meg egyértelmű, hogy nem a magyaroknak van ez a fesztivál sem. Miért is lenne, elvégre Magyarországon kerül megrendezésre :) no problem...
2018. jún. 22. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!