Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok nekem mondani fehér...

Tudtok nekem mondani fehér rappereket?

Figyelt kérdés
Természetesen Eminemet leszámítva.

2018. jún. 21. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Aesop Rock, El-P, Sole, Cage, Eyedea, Sage Francis, Action Bronson, Alias, Lil Ugly Mane, Bones, Krystoff Krane, Sadistik
2018. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
G-Easy, Bhad Bhabie, Lil Pump,
2018. jún. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Aztán ott van az ukrán Potap, a szintén ukrán Steklo (A Vremya i Steklo zenekar rappere), az ukrán Mozgi rapper formáció,

a szintén ukrán Tamerlan (a Tamerlan i Alena zenekar rappere.)


Az orosz Egor Kreed, akkor a szintén orosz Timati.

2018. jún. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy részletekben de igy ugranak be a dolgok.


amerikaik közül még: Iggy Azalea, Fergie, Taboo, Kreayshawn, Becky G


Oroszok közül még vannak páran a fejemben: Bianca, Kristina Si, 5ivesta Family (zenekar énekelnek és rappelnek benne fehérek), Gee Gun (Black Star Inc), KAN, L'ONE, MOT,


Zvika Brand (Fehéroroszok)

2018. jún. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bug mafia
2018. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
9%
Amugy nem tudtam,hogy Lil Pump feher 😂😂😂😂😂 De amugy nem azert mondom,de hallgass feketeket inkabb...Ez az o mufajuk 😘
2018. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Lil Pump nem fehér, mexikói.

Amúgy a tag, aki konkrétan megteremtette a műfajt anno a hetvenes években, DJ Kool Herc, azon a véleményen van, hogy nem tartozik a műfaj rasszhoz.

2018. jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tudom,hogy mexikoi 😭 nem rasszhoz tarozik more,de akkor is a feketek mufaja sokkal tobb a fekete akit vilagszerte ismernek es hallgatjak. A mai rapbe es a regebbi rapbe is igy volt ,ez alapvetoen a feketek mufaja ok a legjobbak benne ennyi tema lezarva
2018. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"nem rasszhoz tarozik more,de akkor is a feketek mufaja" - 10/10 logika. De még ha igazad is lenne, mi értelme van valakit aktívan arra biztatni, hogy meg se próbálja magának eldönteni, hogy tényleg rosszabbak-e az itt ajánlott fehér rapperek az elismert feketéknél? Nem lenne több értelme effektíve arra válaszolni, amit a kérdező kérdezett?
2018. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
figyelj en nem biztatom,hallgass amit akarsz,de ezt be kell latni amit irtam.. Ez kb olyan,mint ki csinal jobb mulatos zenet a magyarok vagy a ciganyok.. a ciganyok.. es a tanc is benne van a verukbe ezeket mind be kell latnotok.
2018. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!