Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet olyan fiatalokat...

Hol lehet olyan fiatalokat találni, akik hozzám hasonlóan rajonganak a régebbi, igényes zenékért?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, mint: Depeche Mode, Pink Floyd, Joy Division, New Order, Radiohead, Slowdive, Daft Punk.


Tudom, van, amelyik még ma is aktív, de ezeknek a nagy része főleg régebben volt népszerű.


2018. jún. 21. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Depeche Modeot imádom. Meg rengeteg régi zenét. Főleg a 80-as és 90-es évek slágereit.
2018. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Daft Punktól a get lucky nagyon megvan :D
2018. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Koncerteken. Sehol máshol nincsenek. 16 évesen majdnem felnőtt fejjel képesek AK55-öt és egyéb retteneteket hallgatni. Volton asszem lesz DM, érdemes elmenni. SZINen meg Pet Shop Boys.
2018. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Maiden is regebbi es igenyes, en oket imadom :D
2018. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok felé, több környezetben találkoztam már hasonló zenei érdeklődésű fiatalokkal. Csomó szaktársam ilyen például. Van pár régi zenekar amiért mondjuk csak én rajongok és még nem találkoztam olyannal aki szintén ismeri egyáltalán őket, de még történhet csoda:D

Amúgy esetleg használt bakeliteket áruló boltokban nagyobb az esély rá.

2018. jún. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!