Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen vezeték nélküli fejhall...

Milyen vezeték nélküli fejhallgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Pioneer SE-MJ711 ami vezetékes, egész jó a hangzása viszont hiányolom belőle a hang szépségét, itt csak basszus van, a többi hang meg csak dísz...

Olyan fejhallgatót szeretnék venni ami szépen szól minden hangtartományban, viszont megállja a helyét a basszus orientált zenék mellett, meg persze vezetéknélküli mert a mostani fejhallgatómnak a kábele sűrűn beleakad dolgokba, elég idegesítő! Mikrofon nem kell a fejhallgatóra, hacsak nem levehető, de akkor meg fölösleges.

Az árkeret: 12000ft-tól 32000ft-ig!



2018. jún. 25. 20:56
 1/2 anonim válasza:

Én 3 napja vettem egy Awei A890bl vezeték nélküli sport fülest. Nagyon sok mindent tud, hangzása is jó.

-Bluetooth verziója az 4.1-es

-A2DP technologiája is van (ezt nem tudom mi, de biztos jót jelent)

-iOS visszajátszó

-HD hangzás

-Akusztikus beszélgetés (telefonálás) és be mondja a telefonszámot is

-4 óra zenehallgatás

-6 óra beszélgetés (telefonálás)

-készenléti idő pedig 200 óra

-mikrofonja van


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan, válaszolok szívesen.

2018. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az ajánlást de én fejhallgatót szerettem volna venni!

Viszont mostmár megvan a szerencsés nyertes, egyik ismerősöm ajánlotta: Sony XB650BT, még várom a kiszállítást. :)

2018. jún. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!