Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ukulelét vegyek és hol?

Milyen ukulelét vegyek és hol?

Figyelt kérdés
Maximum 15 ezret szeretnék rászánni, kezdő vagyok, de alap szinten tudok gitározni. Szopránt szeretnék, és valamilyen különlegesebb kinézetűt (lány vagyok). De ha a kinézet a minőség rovására menne az árlimit miatt, akkor persze inkább a minőség a fontosabb. Ennyiből már lehetne egy játszható, nem műanyag darabot venni? Hol?

2018. júl. 1. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ukulelékhez annyira nem értek de a muzikert ismerem és tudom hogy ott általában ha nem a legolcsóbbat választod akkor elég jó minőségűeket tudsz kifogni.


Egy elég olcsó nem rossz minőségű (bár nem különleges kinézetű) : [link]


És egy különleges kinézetű nem rossz faanyagú:

[link] (több színben megtalálható)


Innen tudsz szemezgetni vannak különleges festésűek is csak nézd meg a leírást meg a véleményeket mert nem egy műanyag van: [link]


Én a muzikert nagyon tudom neked ajánlani rengeteget rendeltem tőlük és csak egyszer csalódtam (akkor is azért mer nagyon olcsót és gagyit rendeltem).

2018. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!