Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár erősítő hiba?

Elektromos gitár erősítő hiba?

Figyelt kérdés

Nemrégen elkezdtem gitározni, meg is vettem a cuccokat. Minden faszán ment, amíg a mai nap az erősítőm (Marshall MS-4) rosszul kezdett el működni. Konkrétan olyan, mintha magától átváltana a tiszta és egy durván torzított csatorna között (de szinte másodpercenként váltogat), vagy én nem tudom... Hozzáteszem, tegnap rendesen működött, azóta nem történt vele semmi, amitől meghibásodhatott volna.

Már a visszaküldést latolgatom..

(Igen, lehet mondani, hogy miért vettem ilyen mini erősítőt, de az az indokom, hogy kifutottam a keretből és én úgy tudom, hogy as Marshall jó cuccokat gyárt.)



2018. júl. 3. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A Marshall jó cuccokat IS gyárt, ez inkább a vicc kategória a 3 collos hangszóróval meg a 75 centbe kerülő végfok ic-vel.

Ha garanciális, vidd vissza.

Az 10ezer körüli összeg, amibe kerül, nem nagy pénz, de ennél azért komolyabbat is vehettél volna használatban.

2018. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, akkor valószínűleg a visszaküldés lesz a jó megoldás. Köszi!
2018. júl. 3. 18:50
 3/3 anonim válasza:

Nem mondod komolyan, hogy gyakorló erősítőnek 10 ezer forintért vettel egy MS-4-et, csak mert Marshall??

Én a videón hallható erősítőt 15 ezer forintért vettem használtan. Igaz nem is Marshall...


[link]

2018. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!