Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bárba Negrába egy híresebb...

A Bárba Negrába egy híresebb előadó koncertjére mennyivel kell kapunyitás előtt érkezni, hogy meglegyen az első sor közepe?

Figyelt kérdés
Bármilyen tippet szívesen várok még ezzel kapcsolatban ;)
2018. júl. 5. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:

*Barba

Autokorrekt, elnézést :/

2018. júl. 5. 22:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha konkrét zenekart mondasz, arra nagyobb eséllyel tudunk hasznos tanácsot adni. Egyrészt relatív, hogy mi híres, másrészt nem mindegy, hogy milyen nálunk a banda közönsége, ha pl. nagyon kultrajongótábora van egy bandának, akkor jónéhányan délelőtt ott fognak már dekkolni a késő délutáni koncertre várva.
2018. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom 16x voltam eddig ott, és ebből 10x első sorban. :D Igazából még sosem volt olyan, hogy meg akartam szerezni a helyet és nem jött össze, nem kell hozzá nagy művészet. 2 órával kapunyitás előtt szoktam odamenni. Fontos, hogy ha e-ticketed van akkor abba a sorba állj kapunyitáskor (ezzel is időt vesztesz, ha nem), plusz nem árt ismerni a helyet, hogy rögtön tudd merre kell szaladni a színpadhoz. Egyébként, ahhoz hogy középre is kerülj, a legelsőnek kell lenned, az viszont nem egyszerű. A dolog amúgy sokkal egyszerűbb, ha nem egyedül mész, mert rögtön odaszaladsz a színpadhoz, utána nem mozdulhatsz el a koncert végéig. De ha van veled valaki, az el tud menni hozni vizet (életmentő lehet, mert a barba negrába nagyon meleg van mindig), vagy a ruhatárba le tudja rakni a cuccotokat. Ja amúgy sok dolgot sem érdemes magaddal vinni, mert annál tovább fognak kint ellenőrizni a biztonságiak. Amúgy ha valami külföldi banda metál koncertjére mész, akkor a közepet nem ajánlom, ugyanis ott mindig akkora a nyomás, hogy meghalsz kb. :D Más műfajokról nem tudok nyilatkozni, mert olyanokra nem járok.
2018. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!