Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani hasonló...

Tudnátok ajánlani hasonló death metal bandákat?

Figyelt kérdés

Thrash metal rajongó vagyok, de mostanában elkezdtem érdeklődni a death metal iránt. Amik jelenleg tetszenek: Bloodbath, Dawn of Demise, Arch Enemy pár száma, és Cannibal Corpse.

Főleg olyan bandák érdekelnének, amelyek thrash alapú deathet játszanak


2018. júl. 6. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Metalcore esetleg: As i lay dying :)
2018. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az Infant Annihilator annak számít-e. Hallgasd meg, és eldöntöd, hogy tetszik-e.:)
2018. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Á, az Infant Annihilator azt pont az a műfaj, amit el akartam kerülni

De azért köszi

2018. júl. 6. 09:56
 4/15 anonim válasza:
75%
Necrophagist, Revocation, esetleg Mammoth Grinder, klasszikusok közül korai Death, illetve Morbid Angel
2018. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Kiegészítés: a Revocation felelhet meg leginkább az érdeklődésednek, ők thrash/death banda
2018. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gojira?
2018. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Gojira nem feltétlenül death metal, azért nem írtam. De egyébként ők a kedvenceim
2018. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Carcass, Suffocation, Morbid Angel, At The Gates, Possessed, Dismember, Entombed, Unleashed, Pestilence, Gorguts, Obscura, Fleshgod Apocalypse, Kataklysm.


Melodikusabb vonalról: Skeletonwitch (thrash/melodeath), Dark Tranquillity, Insomnium, Amon Amarth, Omnium Gatherum, Nothgard, In Flames, Wolfheart, Be'Lakor, Children of Bodom, Kalmah, Wintersun, The Black Dahlia Murder, Persefone.


Ha szereted a progresszívabb death metalt is, akkor Edge of Sanity-t tudom ajánlani mindenképpen.

2018. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Rátaláltam a death and rollra és lettek új kedvenceim :)

2018. júl. 7. 13:05
 10/15 anonim ***** válasza:

DEATH-talán a műfaj legfontosabb zenekara. Komoly dalszövegek, és nagyon technikás, progresszív zene. Zseniális minden szinten. Human, Symbolic albumok!

HYPOCRISY-talán a műfaj legalulértékeltebb zenekara. Az énekes amúgy is legenda (Hypocrisy, Pain, Lindemann, Bloodbath zenekarok tagja, ex tagja stb+rengeteg nagy metal albumnak a producere) Klasszikus death metal bandaként kezdték (brutális zene, keresztény ellenesség, vér, őrültség stb) aztán átmentek melodikus-experimental vonalra és a zenék témája többnyire idegenek, paranormális jelenségek, összeesküvés elméletek. Abducted, The Fourth Dimension, Hypocrisy albumok!

Amúgy melodikus vonalon nagyon sok jó banda van, és jókat is írtak az előzők.

2018. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!