Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zongorát ajánlotok?

Milyen zongorát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van néhány szám, amelynek fenn vannak a youtube-on, hogy hogyan lehet lezongorázni őket.

pl.: https://www.youtube.com/watch?v=iYqOAA5MqM8


Ezekhez keresek zongorát, szintetizátort, midi-t.

Nagyon nem értek hozzá, tehát fogalmam sincs melyik lehetne a legjobb. Azt se tudom, hogyan kéne pl. beállítani a szintetizátort, hogy olyan hangokat lehessen megszólaltatni, mint amik a videókban vannak.


Tudtok segíteni? Milyen cuccot vegyek és mennyibe kerülnek?



2018. júl. 7. 01:35
 1/3 Mojjo ***** válasza:

Azt hiszem, kellemetlen meglepetések fognak érni. Zongorázni megtanulni, akár olyan szinten, hogy ezt az általad mutatott zenét el tudd játszani nem egy egyszerű móka. Persze bőven nem lehetetlen, de ahhoz, hogy elfogadható szintre fejlődj, évek kemény gyakorlása kell.


Amúgy pár tízezertől pár tízmillióig elég sokféle hangszert választhatsz, a leggagyibb szintiktől a legjobb versenyzongorákig. Minden attól függ, milyen mélyen szeretnél a zsebedbe nyúlni.

2018. júl. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olyan kene amit konnyen belehetne allitani, hogy azvilyen hangokat lejatsza, mint amilyen a videoban van. De persze van ezer fajta ehhez hasonlo video. Vannak nehezebbek, konnyebbek. Nem az a lenyeg. Hanem hogy valamilyen uton modon betudjam hozza hangolni. Olyan lenne a legjobb ami tud midi fajlokat is kezelni. Csak ratoltom a szintetizatorra es vilagitanak azok a billentyuk amiket le kell nyomni.

Max 100 ezerig tudok elmenni, de persze nem baj ha olcsobb. Az a lenyeg hogy tudja ezeket a midi fajlokat kezelni. Olvastam ezekrol a midi zongorakrol de nem tudom pontosan mit tudnak.

2018. júl. 7. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehhez konkrétan gólyaláb kell a bal hüvelykujjadra komi!
2018. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!