Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangom van? Ideje...

Milyen hangom van? Ideje lenne feladnom az éneklést?

Figyelt kérdés

Itt egy hangfelvétel, amit 13-14 évesen hasznosíthattam az emberi fül lebomlásához, mert ez tényleg szörnyű. Ekkor még azt gondoltam, hogy nagyon jó hangom van és érdemes vele foglalkozni, biztosan ismerős annak, aki hozzászokik a hangjához és nehezebben szűri ki a negatívumokat. Itt lenne a pusztító: [link]


Most vagyok 16 éves. Lassan 17. Nos, a régebbi példából levonva, lehetséges hogy most is ugyanaz a helyzet, mint régen. Nem hazudok ha azt mondom, a zene az életem és ezzel szeretnék foglalkozni továbbra is. De egyszerűen a teljesítményem motivációromboló. Itt lenne a mostani felvétel, ez már egy saját szám:

[link]


A linkek 24 óráig elérhetőek, addig nyugodtan a legőszintébb vélemény(eke)t várom, nem fogok kettétörni, ha sok lesz az ösztökélés a távolmaradásra az énektől. Akkor inkább most tisztázódjak, hogy később ne essek pofára.



2018. júl. 16. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó; csak vihetnél bele kicsit több életet. Amúgy arra gondolok, hogy pl amikor itthon van valaki, aki akkor lehet, hogy nem annyira merem kiengedni a hangom én magam; tehát ha "halkabbra vagyok véve", akkor lehet, hogy nem tudok egy olyan hangot kiénekelni, amit alapból kitudnék, csak nem merem, mert félek, hogy valaki meghallja, és túl hangos lesz neki; meg itten a szomszédok is; szóval lehet, hogy az ott, körülötted élők miatt bátortalan vagy. El kéne menni valami helyre (nem tudok ilyet) , ahol kiereszthetnéd az egész hangodat. És akkor ott bátrabb lennél. Szóval szerintem jó a hangod; csak valami olyan hely kéne, ahol merhetnéd kiengedni a teljeset.
2018. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Ja és pl nem hallom hamisnak, amit feltöltöttél, csak lehet, hogy bátortalan vagy. Mert félsz, hogy megzavarnál másokat, és dühösek lennének rád.
2018. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. júl. 16. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
*Amúgy így is lehet tisztán énekelni, csak megerőltetőbb, de hogyha nincs épp otthon senki, szerintem pl jó ötlet kihasználni ; mondjuk ha emeletes házban laksz, az mondjuk szívás; mert ott több szomszéd van, és közelebb vannak. Tehát ott pl nem nagyon meri az ember kiengedni; még ha tud (~nagyon tud), akkor se.
2018. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja és ez bárkire vonatkozhat,nem konkrét
2018. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen:)
2018. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!