Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tinilányok miért szeretik...

A tinilányok miért szeretik az ilyen nyálas, nyávogós zenéket? Például: Shawn Mendes, Justin Bieber.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit esznek rajtuk, csak nyávognak. Amúgy kezükbe van a gitár azt csak azért teszik a kezükbe a gitárt, hogy a kiscsajok rajongjanak érte! Most nem a a 10- 18 év közötti lányok véleményére vagyok kíváncsi, hogy azért szeretem őket mert aranyosak... Nem utálatból írtam ki! Értelmes válaszokat kérek. Köszi! :D Legyen szép napotok.

2018. júl. 24. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Huh, ezt már leírtam egy BTS-ről szóló kérdésnél is, de ám legyen, most is leírom.

Én speciel tinilány vagyok, aki szeret tőlük egy-két számot, de nem csorgatja a nyálát rájuk, mintha citromos cukorkát szopogatna éppen. Viszont van olyan barátnőm, aki Shawn Mendes-fan, de egyáltalán nem azért, ahogy kinéz, hanem tényleg csak a zenéjét szereti. Szóval nem kéne általánosítani.

A kérdésre válaszolva... Mert tetszik nekik a zenéjük? Esetleg? Mert mondjuk a zenéjük hallgatása közben lesznek igazán boldogok/szomorúak/nyugodtak/satöbbi?

Az már csak egy plusz, ha még azt is szeretik bennük, hogy aranyosak (bár erről is lehetne vitázni, de jobb abba bele sem kezdeni). Aki viszont csak azért hallgatja őket, mert "aztak'rvadehelyeeeeees", azzal meg nem kell törődni.

+a kérdést fel lehetne még ezerféleképpen tenni, csak nem Mendes meg Bieber nevével, a válasz akkor is ugyanaz lenne.

Ja és bocsi, ha kicsit értelmetlen lett, amit írtam.

2018. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
én pl egyikőjüket sem szeretem, sőt az ilyesmi zenéket sem:DD
2018. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló ez nem értelmetlen hanem jól tartalmas válasz!
2018. júl. 26. 07:52
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 Milyen zenét hallgatol? :D
2018. júl. 26. 07:59
 5/17 Káposztáskenyér ***** válasza:
78%
Mainstream zene. Belé nevelik hogy szeresd mert így nem fogsz kilógni a sorból. Bele vannak kényszerítve. Én is fiatal vagyok (fiú) belém is a mai napig próbálják nevelni a szeretetét, de én valami olyan anyagból vagyok hogy semmi sötét mágia nem hat. Meg könnyű, egyszerű. Könnyű megjegyezni a szöveget és mivel egy olyan Beat ezért könnyű rá a tánc és ez valamiért jó.
2018. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
63%

1. Egy igazi fan sem azért szereti az énekest mert "aranyosak" hanem a zenéje miatt.

2.Előre hallgasd meg a számait ne csak azokat amiket mindenki ismer(pl. Shawntól a Treat you better,Stitches,TNHMB),és megtudod hogy nem "nyálas,nyávogós" zeniéik vannak.Amig semit sem tudsz nem addig hallgas légyszives :) és ha majd meghallgatad a számait Shawnak (vagy akár Justinnak őt nem ismerem) és egy sem tetszett akkor irogathatsz ki ilyen idióta kérdést.

3.A gitár nem csak azért van a kezükben hogy "hogy a kis csajok rajongjanak érte", kerss rá,mert biztos hogy kapsz, olyan videóra amiben simán csak gitároznak, zongoráznak s ha az sem lesz elég hihető akkor tudd meg a gitározást nem olyan könyű playbackel megoldani mert könyen észrevehető...

4.Most nekem is van kérdésem ;) Tudod egyáltalán hogy kik azok? Milyen számaik vannak?

2018. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Jó Shawn tényleg nem annyira nyávog de nekem nem tetszenek a zenéi. Én rocker vagyok lehet azért nem tudom értékelni. De most nem arra gondoltam hogy mindenki azért szereti mert jajj olyan aranyooos. Hanem azok a 12-14 éves rajongói Justin Biebernek.
2018. júl. 31. 08:41
 8/17 A kérdező kommentje:
Most inkább Justin Bieberre gondoltam, hogy nyávog Shawn is szokott de annyira nem mint Bieber.
2018. júl. 31. 08:43
 9/17 Seriously válasza:
68%
Bár én is a tinilány kategóriába tartozom, de azért leírom a véleményem. Tetszik, hogy többi emberhez képest egyáltalán nem bunkón álltál hozzá a dologhoz, és tiszteled mások véleményét egyébként. Na de megpróbálom úgymond megértetni veled a rajongást egy rajongó (én) szemszögéből. Az igazán komoly, vérbeli fanok természetesen nem csak a zenéjét, de a személyiségét is megismerik, hiszen csak a jó zene alapján nem hiszem hogy lehetne szeretni valakit. Pont ezzel jön az, hogy Biebert ki nem állhatom. A zenéi jók, de a személyisége irritáló és visszataszító. Nem fogok belemenni jobban, legyen ennyi elég. Shawn viszont kedves és megértő, látszik rajta, hogy szereti a rajongóit és egy jólnevelt úriember, aki tud énekelni (és ez már csak egy bónusz) jól is néz ki. Próbálok minél reálisabban hozzáállni, úgyhogy kimondom : tényleg van egy-két nyálas zenéje, amit annyira nem szeretek/hallgatok. De ezek mellett rengeteg olyan van ami segített személy szerint nekem. És egyébként szó szerint segített sok mindenben ez a Shawn gyerek, mert rengeteg interjúját megnéztem és ennek köszönhetően sokkal jobban tudok angolul. Szóval szeretjük őt is és a zenéjét is, vannak fake fanok, akik tényleg csak a nyálukat csorgatják, de hát azok senkit se érdekeljenek. Egyébként én is szeretem a rockot is,mégis hallgatom a "tömeg" popzenét:)
2018. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Szép megfogalmazás! Amúgy Shawn-nak jobbak valamennyivel a zenéi meg neki a személyisége is jobb, szereti a rajongóit. Őrülök annak, hogy szereted a rockot. :D
2018. aug. 2. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!