Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges egy aktív hangfalna...

Lehetséges egy aktív hangfalnak kicserélni a hangszóróját?

Figyelt kérdés

Tehát van most nekem egy teljesen működőképes aktív hangfalam aminek az összteljesítménye 32W

[link]

És ennek az aktív részében tehát a mélyládában található mély hangszórót szeretném kicserélni egy 30W-os 8Ohm-os LG Easttech C4035 típusú hangszóróra. Tudom hogy maga a hangszórónak már nagyobb a teljesítménye mint az egész cucc összteljesítménye, viszont nekem igazából az lenne csak a lényeg hogy az eddigi hangokat legalább kiadja torzítás mentesen.



2018. júl. 26. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Torzítani mindig az erősítő szokott ha más miatt torzít ott már valami nem jó :D De hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen ki lehet.
2018. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. júl. 27. 16:01
 3/5 A kérdező kommentje:
A torzítást úgy értettem hogy nagyobb basszusos részeknél a mélyláda nem tudja követni a teljesítményt így olyan mintha lefokozná magát a mély pedig csak pöfögne.
2018. júl. 27. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában az erősítő szokott úgymond lefokozni mikor nem bírja úgy leadni a mélyet ahogyan kellene így ellaposodik úgymond egy kicsit, de lehet hangszóró is már csak azt nem értem, hogy ilyen kis ládába hogy akarsz akkor hangszórót rakni :D
2018. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tozser ***** válasza:

Szerintem..mindent lehet, de nem biztos hogy jó lesz.


Az hogy milyen hangfalat BÍR EL a vevőkészűléktől is fűgg, azaz menyi LENNE az uj HF fogyasztása, birja-e.

DE..egy UJ HANGFAL soxor hosszú kisérletezés/tervezés eredménye, nemcsak öszerakunk valamit egy ládába "ahogy esik-ugy puffan" alapon.

ÉN ILYEN ALAPON, NEM TENNÉM.

2018. júl. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!