Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnám hirdetni magam?

Hol tudnám hirdetni magam?

Figyelt kérdés
Fiatal (Gimnazista) DJ vagyok, új a szakmában, viszont elég gyakorlott ahhoz, hogy fellépjek bulikban. Már léptem fel házibulikban, és abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy a ti véleményetek szerint hol tudnám hirdetni magam a fiatalság körében, hogy kis fizuért szívesen zenélek bárhol bármeddig? De akár komolyabb fellépéseket is vállalnék, mint pl esküvők.

2018. júl. 26. 22:09
 1/3 anonim válasza:
Helyi zórakozohely tulajával vedd fel a kapcsolatot ott 1 darabig elvagy és mész még több helyre.
2018. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, nekem a helyi szórakozóhely a 4bro meg a ötkert, oda meg kétlem, hogy egy gimnazistát keresnek..
2018. júl. 27. 23:09
 3/3 anonim válasza:

Hali, nekünk hamarossan lesz egy workshopunk ahol pont erről lesz szó

Marketing, Értékesítés, Tárgyalás.

Egy ismerősöm dj sulit és probatermet üzemeltetn. Keres rájuk Minimal Art Family

2018. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!