Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg szeretnék tanulni elektromos gitározni. Nem tudok semmilyen gitáron játszani (ha ez számít valamit). Maximum 40 ezer forintot szánok erre. Milyet vegyek? Emellet a lehető legolcsóbb de azért normális kihangosító is kéne. Köszi. :D

2018. júl. 28. 22:00
 1/6 Mojjo ***** válasza:

Szia! Ennyiért maximum használtan kaphatsz valamit, és az is erősen gagyi lesz. Nem tudom, van-e értelme így belevágni. Én a helyedben még gyűjtögetnék inkább egy kicsit.


Ha nagyon ragaszkodsz ahhoz, hogy most vegyél gitárt, egy Squier Bullet kijön 30 alatt használtan, és valami vérgagyi erősítő kombót kereshetsz mellé. Persze szintén használtan. De nem ajánlom, tényleg nem.

2018. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. És mi lenne az amit ajánlanál kezdésnek? egy linket tudsz dobni?
2018. júl. 28. 22:29
 3/6 Mojjo ***** válasza:

@2: Amit tényleg ajánlanék, ha nem 40 lenne a keretösszeg? Akkor Cort KX5, vagy KX100 metálra, Squier Standard Stratocaster, vagy Telecaster minden másra, klasszikus rockot is beleértve. Ha beütöd ezeket a googleba, kapsz elég találatot, hangszerboltosat is. És ezek az ABSZOLÚT minimumok, ami alá semmiképp nem lenne szabad menni - és ez egy 65-90 ezret jelent árban. Erősítő nélkül.


Ha marad a 40 ezer, akkor gsfanaticon (gsfanatic.com) nézz használt Squier Bullet-et, vagy valami Cortot, G200, G210, ilyesmi. Kivéve, ha metált szeretnél játszani, mert akkor ezek felejtősek, viszont akkor ez az egész 40 ezres ötlet felejtős úgy ahogy van, még használtban is.

2018. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D
2018. júl. 28. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Cort KX5-öt szerintem ki lehet fogni 35-40 körül használtan. Az új ára 60.
2018. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40-ért használtan is olyan gitárt fogsz találni, amit vagy eladsz, ha komolyan gondolod a dolgot, vagy ha nagyon a szívedhez nő nekiállsz pimpelni (hangszedő csere, ilyesmi). Az első eset a valószínűbb, szerintem nem kell túlmisztifikálni. Nézd meg a hangszerboltba, nézd meg, melyik a kényelmes, és keress egy hasonlót használtan.
2018. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!